Skip to content

Možnosti financování

Často se na nás obracíte s poptávkami na dovoz strojů, technologií a investičních celků z Číny a Asie. Jelikož jde o finančně náročné dovozy, rádi vám pomůžeme zajistit financování. Nejčastější formou financování, se kterou klientům pomáháme, je leasing. Kromě leasingového financování vašeho nákupu technologií, strojů či jiného zboží dlouhodobé spotřeby, vám umíme asistovat i při získání eurofondů nebo dalších dotací.

Naše nabídka finančních služeb v oblasti financování dovozu z Asie:

Financování

Leasing

Financování

Eurofondy

Financování

Jiné

Financování

1. Leasing

na základě našich dlouholetých zkušeností s dovozem technologií a strojů z Asie se nám podařilo vybudovat si korektní vztahy s leasingovými společnostmi. V závislosti od poptávané technologie nebo strojů z Asie a bonity, kterou vám přidělí financující leasingová společnost, vám umíme dohodnout pro váš dovoz nejvýhodnější podmínky. V některých případech můžete technologie a stroje z Číny a Asie nakoupit i s nulovou akontací. Leasingové podmínky vám dohodneme přímo s leasingovou společností a dokumentaci k dovozu připravíme přesně podle požadavků financující společnosti.

Financování

2. Eurofondy

pokud máte vyhlédnutou technologii nebo stroj z Asie a chtěli byste ho profinancovat přes eurofondy, také pro vás máme pomocnou ruku. Pokud ještě nemáte vybraného asijského dodavatele, rádi vám ho najdeme podle vaší technické specifikace strojů či jiných zařízení. Zajistíme, aby měl dodavatel technologii a stroje certifikované podle evropských norem. Pro vaše stroje a technologie vám připravíme kompletní cenovou nabídku už včetně cla, přepravy a jiných dovozních poplatků. Do výběrového řízení o eurofondy půjdeme jak dodavatel technologie, takže budeme ve výběrovém řízení zastupovat čínského dodavatele, v součinnosti s kterým zajistíme plynulý průběh výroby a dodání objednané technologie nebo strojů z Číny a Asie až k vám na dohodnutou adresu.

Financování

3. Jiné financování

pokud máte zájem o využití jiné formy financování, například ucházet se různé dotace, napište nám více o vašich požadavcích a potřebách. Budeme se snažit najít řešení.

michaela@infinitystandard.sk