Skip to content

O NÁS

Asie jako nejdynamičtější rostoucí trh spolu s Čínou, která je nedílnou součástí tohoto regionu, vyrábí většinu zboží, které denně nakupujeme. Z toho vyplývá i poptávka našich podnikatelů po dovozu z Číny a asijského regionu.

Možnosti nabídky jsou neomezené, pokud už máte zájem o hotové produkty s cílem jejich dalšího prodeje nebo o nákup strojů a jiných výrobních vstupů. Cílem naší společnosti Infinity Standard je propojovat lokální podnikatele s asijskými dodavateli a zajistit dlouhodobé zásobování kvalitním zbožím (nejen) z Číny.

Klientům zajišťujeme kompletní servis od prvotního kontaktu s čínským dodavatelem až po zrealizování obchodu (včetně přepravy, proclívání a pojištění) a kontinuální řízení vztahů s dodavateli. S čínským trhem máme dlouholeté zkušenosti, ovládáme lokální jazyk a v Číně máme vybudované kontakty v různých oblastech.

Naše know-how využíváme na dodání kvalitních služeb našim klientům, pro které jsme jednotným kontaktním bodem nejen pro dovoz z Asie ale také pro vývoz jejich produktů do těchto teritorií.

O nás
obchodních kontaktů v Číně a Ázii
absolvovaných výstav v Číne
tun přepraveného zboží
O nás

Zakladatelkou společnosti Infinity Standard je Ing. Michaela Královičová, PhD., která dlouhodobě žila v Číně.

V Číně se Michaela poprvé ocitla v roce 2014 jako studentka mezinárodního obchodu na Beijing University of Technology v Pekingu. Po návratu z Číny Michaela nadále zlepšovala svou čínštinu a v roce 2016 reprezentovala Slovensko a Česko v mezinárodní soutěži čínského jazyka汉语桥 – Čínský most.

Po skončení inženýrského studia pokračovala Michaela v doktorandském studii na Ekonomické univerzitě v Bratislavě, kde měla tu čest realizovat výzkum přímo pod vedením dnes už zesnulého pana profesora Petra Baláže. V rámci doktorského studia se Michaela věnovala zkoumání zahraničněobchodní spolupráce mezi Čínou a Evropskou Unií a hledání perspektivních oblastí obchodní spolupráce ve prospěch slovenského exportu do Číny.

Vyřídíme za vás všechno potřebné pro dovoz do a z Číny. Kompletní služby a poradenství při obchodování s Čínou.

O nás

Michaela Královičová, CEO Infinity Standard

Michaela se během doktorandského studia vrátila na rok do Číny, kde realizovala výzkum v rámci stipendijního programu čínské vlády na prestižní Fudan University v Šanghaji. Během tohoto roku stráveného v Číně získala Michaela cenné kontakty v Číně a úspěšně složila certifikát z mandarínské čínštiny, který je ekvivalentem jazykové úrovně C1.

Michaela navštívila během své obchodní praxe mnohé čínské veletrhy a výstavy, na kterých si vybudovala kontakty s čínskými výrobci, přepravci, distributory, jako i firmami a institucemi z různých oblastí.

Věří, že nabyté kontakty a znalosti budou nápomocné slovenským a českým klientům a pomohou jim dosáhnout jejich cílů spojených s expanzí na čínský trh. Michaela žije na Slovensku a do Číny (mimo koronaviru) létá pravidelně několikrát do roka.

Protože není možné, aby komplexní obchodní aktivity vykonával pouze jeden člověk, Michaela se obklopila týmem expertů a nadšenců pro Čínu a Asii, se kterými společně poskytují špičkový servis klientům. Ve druhé polovině roku 2021 tvořil tým Infinity Standard 6 klíčových odborníků na Slovensku. Kromě týmu expertů na obchodování s Čínou a Asií na Slovensku má naše společnost Infinity Standard i síť vyškolených kontrolorů kvality lokalizovaných přímo v Číně, Vietnamu a dalších zemích jižní, východní a jihovýchodní Asie.

V roce 2020 Infinity Standard úspěšně zrealizovala importy z Vietnamu, Indie a Indonésie a v současnosti působí na dalších asijských trzích.

O nás
O nás

ZNALOST KULTURY

O nás

ZNALOST JAZYKA

O nás

REÁLNÉ ZKUŠENOSTI

O nás

ROKY V ČÍNĚ A ASII

INFINITY STANDARD V TA3

Infinity Standard v médiách

OVERENÉ 200+ SPOKOJNÝMI ✅ PARTNERMI

O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
Meno alebo firma:
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Email
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Telefón
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Správa
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
GDPR
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!

MICHAELA@INFINITYSTANDARD.SK